ikona organizace

Shiny Engines

život, tomu co se porouchalo

Jak probíhá renovace?

renovace ilustrace

Fáze I.

V první fázi vybereme sestavované vozidlo, při jeho výběru zvažujeme poměr mezi náklady na opravu a hodnotou výsledného vozidla. Upřednostněny jsou vozidla s největším počtem dílů a největším počtem požadavků na odběr.

Fáze II.

V druhé fázi sdílíme nově vybraný automobil na našich sociálních sítích. Účelem je získat podporu od případných dárců, co by vlastnily díly do sestavovaného vozidla, za účelem ušetřit zdroje.

Fáze III.

Ve třetí fázi zakupujeme potřebné materiály k ruční výrobě dílů pro renovované vozidlo. V některých případech se může stát, že jsou materiály pro jedince vcelku nedostupné a proto se může renovace zásadně protáhnout.

Fáze IV.

Ve čtvrté fázi vyrábíme potřebné díly. Nejedná se o masovou výrobu, všechny díly jsou obráběny či jinak vyráběny ručně. V této fázi obvykle dochází k nejvyššímu navýšení na čase.

Fáze V.

V páté fázi komponujeme dané vozidlo, z již připravených částí. Jedná se o nejlepší fázi renovace, která končí funkčním vozidlem připraveným pro poslední fázi.

Fáze VI.

V šesté fázi kontaktujeme odběratele vozidla, v případě, že je zájemců o automobil víc. Pak má první odběratel čas čtrnáct dní, pokud v uvedené době nepotvrdí zájem o auto, zaniká jeho nárok a kontaktován je další odběratel se stejnými podmínkami. Ve chvíli, kdy je auto předáno ho současně i přidáme do naší fotogalerie.